ButyHot or not

Zwierzęce motywy na butach – hot or not?

Od kilku sezonów motywy zwierzęce na odzieży są niezwykle modne. Jeszcze do niedawna były jednak utożsamiane z kiczem. Dzisiaj motywy zwierzęce spotykane są nawet na obuwiu. Kozaki, botki czy buty sportowe w cętki stanowią bazę do dalszej stylizacji.
By jednak otrzymać modny look z motywami zwierzęcymi, który zarazem będzie utrzymany w dobrym guście, potrzeba sporego wyczucia smaku i trendów. Najczęściej stosowanym wzorem w kobiecym ubiorze są lamparcie cętki.
Bardzo ważne jest tło. Dla butów z tego typu motywem niekoniecznie musi być to wyłącznie kolor czarny. Świetnie będą prezentować się zresztą stylizacji utrzymanej na przykład w kolorze czerwonym czy białym.
W sezonie 2014/2015 śmiało możemy powiedzieć, że zwierzęce motywy na butach są jak najbardziej hot. Trzeba jednak pamiętać, że buty w panterkę nie zawsze będą mile widziane. Trzeba je dobrać odpowiednio do okazji. Na luźne spotkania z przyjaciółmi buty w panterkę będą jak najbardziej hot. Do takich stylizacji świetnie sprawdzą się chociażby trampki adidas Honey UP W.
Ważne, by przy kompletowaniu stroju w cętki lub zebrę zachować umiar, a całość będzie wyglądać dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *