Buty piłkarskieButy sportowe

Przegląd Turfów Na Lato 2017

W ubiegłym miesiącu na łamach tego bloga prezentowaliśmy przegląd męskich halówek Nike. Dziś chcielibyśmy wam przedstawić zestawienie turfów, jednak bez ukierunkowywania na konkretną firmę.

Umbro UX Accuro Club TF

Model, który ma wszystko, czego oczekiwać możemy po butach piłkarskich do gry na orlikach. Solidna cholewka, spora powierzchnia strzału i podeszwa z umieszczonymi blisko siebie syntetycznymi wypustkami, które zapewniają przyczepność do podłoża. Umbro UX Accuro Club TF są też fajne z wyglądu i mogą stanowić dobre urozmaicenie piłkarskiego wyposażenia.

Nike Tiempox Rio III TF

Turfy będące przedstawicielem jednej z najpopularniejszej w historii serii obuwia piłkarskiego. Nike Tiempox Rio III dostarcza niepowtarzalnych wrażeń na boisku i umożliwia czerpanie ogromnej satysfakcji z każdego meczu. Cholewka to połączenie materiału syntetycznego z wstawkami z tkaniny meshowej, a podeszwa z precyzyjnie rozmieszczonymi wypustkami jest konstrukcją z wytrzymałego poliuretanu.

adidas X 15.4 TF

Cieszący się sporą popularnością model adidas X dostępny jest na rynku również w wersji TF, ku uciesze miłośników gry w piłkę nożną na sztucznych nawierzchniach. Buty mają typową dla współczesnego obuwia piłkarskiego cholewkę z odpornego materiału syntetycznego. Elementem wyróżniającym modelu jest oryginalny i przyciągający wzrok print na cholewce.

Umbro Classico 4 TF

Umbro stworzyło ten model w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie w produkcji butów dla piłkarzy. Sylwetkę Umbro Classico 4 TF zbudowano z trwałej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne poliuretanowej powłoki, dzięki które obuwie nie odkształca się, nawet po bardzo intensywnym użytkowaniu. Designerzy za pomocą wkładki z pianki EVA zadbali też o prawidłową amortyzację, istotną dla układu kostno-stawowego.

Lotto ZH Grav VI 700 TF

Również marka lotto ma niemałe doświadczenie w projektowaniu piłkarskiego obuwia, wobec czego warto polecać miłośnikom piłki nożnej produkty tej firmy. Model Lotto ZH Grav VI 700 TF oferuje zawodnikowi wytrzymałą cholewkę z syntetycznej skóry, miękkie wnętrze oraz przyczepną podeszwę.

Umbro UX 2.0 Club TF

Sympatycy gry w piłkę nożną na sztucznych nawierzchniach trawiastych i orlikach powinni rozważyć zakup turfów Umbro UX 2.0 Club TF. Model powstał z poliuretanu, co przekłada się na wyjątkową solidność obuwia. Trwałość zastosowanych materiałów sprawia, że buty te mogą nam przez bardzo długo czas towarzyszyć na wielu piłkarskich rozgrywkach.

Umbro Speciali Eternal Club TF

Niniejszy przegląd udowadnia wysoki profesjonalizm Umbro, jeśli chodzi o piłkarskie wyposażenie. Umbro Specjali Eternal Club TF to skrupulatnie przygotowane turfy, w których projektanci zadbali nawet o najmniejsze detale. Cholewka z syntetycznej skóry ma specjalne przeszycia w przedniej części buta, które potęgują czucie piłki, a przyczepna podeszwa z termoplastycznego poliuretanu oferuje maksymalny poziom przyczepności.

Nike Mercurial Vortex III TF

Wszyscy fani piłki nożnej bez wątpienia kojarzą słynne Mercuriale, w których na boiskach występowały największe gwiazdy futbolu. Nike Mercurial Vortex III jest jedną z wariacji na temat tej serii. W wydaniu TF mają podeszwę z przyczepnymi wypustkami, które znakomicie sprawdzają się na sztucznych murawach.

Umbro Medusa Club TF

Turfy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających fanów piłki nożnej na sztucznych nawierzchniach i orlikach. Model ma cholewkę wykonaną w 100% z PU. W ten sposób stworzono konstrukcję solidną, elastyczną i lekką. Na uwagę w modelu Umbro Medusa Club TF zasługuje niepowtarzalna podeszwa, w której wykorzystano dwa rodzaje wypustek: stożkowe (wspomagające ruchy skrętne) oraz spiczaste (ułatwiające sprint i nagłe zatrzymanie się).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *