Marki

Marka butów Polo Ralph Lauren

Polo Ralph Lauren: synonim luksusu

Ralph Lauren jest klasycznym przykładem człowieka, którego życie można opisać w czterech słowach: „od zera do milionera”. Firma, którą założył pod koniec lat 60., jest teraz jedną z najważniejszych i najbardziej pożądanych w branży modowej.

POLO RL HANFORD NE

Polo Ralph Lauren to marka kojarzona z klasą i luksusem. Odzież, obuwie i akcesoria z charakterystycznym znaczkiem przedstawiającym gracza polo na koniu, są obiektem westchnień wszystkich fashionistów. Początkowo w ofercie firmy znajdowały się oryginalne, kolorowe krawaty. Ralph Lauren, wraz ze swoim bratem, powoli poszerzał asortyment Polo Fashions. Do krawatów dołączyły koszule oraz garnitury utrzymane w sportowym stylu. Z biegiem lat oferta marki poszerzała się m.in. o kolekcje dedykowane kobietom.

TRAMPKI POLO RL BOLINGBROOK II

Lata 80. to ogromny sukces marki Polo Ralph Lauren (obecna nazwa firmy została ustanowiona w 1987 roku). Po chwilowych problemach związanych m.in. z zarządzaniem przedsiębiorstwem, luksusowe ubrania spod znaku gracza w polo wprost zalały amerykański rynek mody. W ofercie Polo Ralph Lauren znajduje się niemal wszystko, co potrzebne jest do szczęścia fanom mody przez duże M. Charakterystycznym produktem tej luksusowej marki są koszulki polo, swetry i trampki utrzymane w casualowym stylu. Oprócz tego firma proponuje również kosmetyki, w tym luksusowe perfumy, które podbijają światowe rynki.

SNEAKERY POLO RL PONTELAND

Marka Polo Ralph Lauren od samego początku była tworzona z myślą o ludziach, którzy cenią sobie klasę i styl. Jej założyciel chciał, aby produkty sygnowane jego nazwiskiem kojarzyły się z luksusem i szczęśliwym życiem. Można powiedzieć, że ten prosty człowiek, który zaczynał jako sprzedawca w sklepie z odzieżą, osiągnął założony cel i spełnił swój „American dream”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *