Marki

Marka butów Paez

Oryginalne, tradycyjne, argentyńskie buty podbijają serca Europejczyków i Amerykanów. Te od marki Paez dziś dostępne są również w Nowej Zelandii. Rzesza fanów tych wygodnych, kolorowych espadryli rozszerza zasięgi każdego dnia. A co takiego mają w sobie buty od Paez?

Szyte w Buenos Aires

Te przepiękne, lekkie, letnie buty są nie tylko inspirowane kulturą i modą Argentyny, ale też stamtąd pochodzą. Ich produkcja odbywa się w Buenos Aires, skąd wędrują do ponad dwudziestu krajów na całym świecie, w tym do wspomnianej wcześniej Nowej Zelandii. Marka może więc pochwalić się wspieraniem lokalnego przemysłu w duchu fair trade, a metka „made in Argentina” wygląda dużo lepiej, niż „Made in China”, daje też gwarancję lepszej jakości.

Wzornictwo i komfort

Wybierając dobre buty na lato trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników, jednak podstawą jest przewiewność. Kupując espadryle Paez, możemy być pewni, że już nigdy nie będziemy musieli się nią martwić. Cholewki tych butów wykonane są z przewiewnego płótna, jednak nie tylko ono zapewnia wyjątkowy komfort noszenia. Wnętrze wyposażone jest w skórzaną wkładkę, która sprawia, że stopy czują się dobrze nawet w bardzo wysokich temperaturach. Taka dbałość o wygodę i przyjemność noszenia jest naprawdę godna podziwu. Podobnie jak różnorodna oferta kolorystyczna i wzornicza.

Paez – symbol wakacji

Kolorowe ptaki, różowe palmy, rysunkowe nadruki z esencją wakacyjnego klimatu, a może buty przypominające kawałek arbuza albo lekko zachmurzone niebo? To wszystko jest możliwe w Paez i sprawia, że te buty, jak żadne inne, kojarzą się letnią, wakacyjną beztroską. O tej porze roku w naszym stylu wszystkie chwyty dozwolone, a takie kolorowe akcenty dodają codziennym stylizacjom nadzwyczajnego charakteru. W ofercie są też modele dla miłośników klasyki, takie jak różne odsłony pasków oraz buty w jednolitym, ale wciąż soczystym kolorze błękitu, moreli czy granatu. Jednym zdaniem – każdy znajdzie tu dla siebie coś wyjątkowego, a dzięki użytym materiałom i tradycyjnemu krojowi buta, może zapomnieć o uczuciu dyskomfortu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *