KlapkiKupujemy buty

Klapki na basen – jak wybrać najlepsze?

Wydawać by się mogło, że nie ma nic prostszego nić zakup klapek na basen. Panie wiedzą jednak doskonale, że są one tak samo ważne, jak strój kąpielowy. Pamiętajmy o roli, jaką klapki muszą pełnić na basenie. Przede wszystkim powinny chronić nas przed chorobami stóp, czyli głównie przed grzybicą. Wychodząc z szatni czy z wody, należy natychmiast założyć je na nogi.


Co zaś dotyczy samej konstrukcji klapek, to rzecz jasna powinny być one antypoślizgowe. Muszą zapewniać maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Klapki [poszukaj w sklepie] na basen powinny być również wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dobrze jest zdecydować się na przykład na te, które zakrywają całkowicie palce. W sklepach znajdziemy zresztą modele, które spokojnie można dopasować do kształtu całej stopy.

klapki adidas

Pamiętajmy, że klapki wykonane ze słabej jakości materiałów mogą nas uczulać. Nie oszczędzajmy na tym rodzaju butów i zdecydujmy się na markowe produkty. Przykładem mogą być klapki z kolekcji O’Neill. Zdrowie naszych stóp jest bowiem tak samo ważne, jak pozostałych części naszego ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *