ButyHot or not

Dresy i szpilki – hot or not?

Spodnie dresowe jeszcze do niedawna kojarzyły się tylko i wyłącznie ze sportem. Dzisiaj ten element garderoby, w połączeniu ze szpilkami, jest ostatnim krzykiem mody. Najlepszym tego dowodem są światowej sławy gwiazdy, które rozkochały się w tym outficie. Zresztą nie mamy tu wcale na myśli klasycznych, nieforemnych dresowych spodni, które kojarzą się z lekcjami WF-u. Największe firmy odzieżowe posiadają w sprzedaży modele z jerseyu czy nawet skóry.


Wiele kobiet uważa jednak, że nie ma czegoś takiego, jak „dresowa elegancja”. Dlatego zarzekają się, że nigdy nie pokażą się w podobnym look’u. Uważają, że wygląda on wyjątkowo nieciekawie. Dla kobiet eleganckich i tradycjonalistek, szpilki i dresy są więc wyjątkowo not! Mimo wszystko moda na dresy i szpilki lansowana jest przez największych projektantów oraz gwiazdy światowego formatu.

odziez,lifestyle,nike-spodnie-nike-tech-fleece-pant,256766922-small

Wbrew pozorom takie połączenie może wyglądać bardzo kobieco. Można nawet pokusić się i dodać do nich biżuterię. Warunkiem uzyskania dobrej stylizacji jest oczywiście wyczucie smaku. Spodnie dresowe, szpilki i luźna bluzka w zupełności wystarczą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *