adidasHot or not

Adidas ZX – hot or not ?

Dla kobiet jedną z najważniejszych rzeczy jest oczywiście wygląd. Pragną one dobrze wyglądać nie tylko na co dzień, ale również wtedy, gdy wybierają się na siłownię czy też na jogging. Najlepiej połączyć ze sobą wygodny ubiór i estetyczny wygląd.
Kompletowanie sportowego look’u najlepiej zacząć oczywiście od butów. Dobrze dopasowane obuwie uchroni nas przed wieloma groźnymi kontuzjami. Sprawi również, że będziemy się w nim dobrze czuć. Na obuwiu sportowym z całą pewnością nie można oszczędzać.

buty,klasyka,adidas-zx-flux-weave-w,318532766-big
Znane są przypadki w branży obuwniczej, kiedy to buty sportowe stały się jednym z najmodniejszych elementów stylizacji. Przykładem może być model adidas ZX. Prawdziwy szał na te sneakery zapanował w latach 80. Niemal każdy nastolatek marzył o tym modelu od firmy adidas. Dzisiaj możemy znów cieszyć się powrotem ukochanych sneakerów. Co więcej, sportowy look stał się ostatnio bardzo modny nie tylko na ulicach, ale nawet na wybiegach. Damskie obuwie adidas ZX może być doskonałym uzupełnieniem sportowej stylizacji. Idealnie sprawdzi się do wszelkich streetowych outfitów. Absolutny must have tego sezonu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *